مرکز روانشناسی و مشاوره Beautiful Mind
مقالات
8 مهارت تربیت فرزند

8 مهارت تربیت فرزند

کودکان بخش مهمی از جامعه ما را تشکیل مى دهند، به همین دلیل توجه به سلامت جسمى و روانى آنان اهمیت زیادى دارد این امر هنگامى بیشتر مورد توجه قرار مى گیرد که وجود کودکان سالم براى داشتن جامعه اى سالم در آینده مطرح شود بدون شک داشتن فرزندانى سالم و با نشاط، آرزوى هر پدرو مادری است اما رسیدن به این هدف با اهمال کاری و عدم برنامه ریزی صحیح و نداشتن مهارت های لازم امکان پذیر نیست و بویژه عدم آگاهى از مهارت های تربیتی مى تواند خساراتى جبران ناپذیر به بار آورد. 
آموزش ماساژ جنسی و فواید آن

آموزش ماساژ جنسی و فواید آن

ماساژ جنسی نوعی عشق ورزی است که بعد از یک روز طولانی  و وجود خستگی می تواند طرفین را برای رابطه جنسی آماده کند .ماساژ جنسی به تحریک و افزایش میل افرادی که دچار بی میلی جنسی هستند کمک کرده و سبب ایجاد احساس نیاز میشود. یک ماساژ می تواند شامل تنوعی از نوازش های لطیف و آرام تا مالش های محکم و قوی باشد .
اختلال پیش از قاعدگی پی‌ام‌اس یا PMS

اختلال پیش از قاعدگی (پی‌ام‌اس یا PMS)

مجموعه‌ای از علایم جسمی، روانی و احساسات مرتبط با چرخه قاعدگی در زنان است. تعاریف پزشکی از PMS به الگویی مداوم از نشانه‌های فیزیکی و عاطفی (روانی) محدود می‌شود که تنها در طول فاز لوتئال از چرخهٔ قاعدگی(پیش از قاعدگی) اتفاق می‌افتد، که از «شدت کافی برای تداخل با برخی از جنبه‌های زندگی» برخوردار هستند.